Menu
kontakt

AGROPROFI.PL
ul. Ceglana 8
73-110 Stargard

tel. stacjonarny:
91 469-44-04


tel. komórkowy:
791-261-220

e-mail: handlowy@agroprofi.pl

Początki marki sięgają 1837 roku, kiedy to amerykański kowal i przemysłowiec John Deere, wynalazł samooczyszczający się pług.
Dopiero jednak 14 marca 1918 roku John Deere rozpoczyna produkcję traktorów, kiedy to wykupił Waterloo Gasoline Engine Company – pierwszego na świecie producenta ciągników spalinowych „Waterloo Boy”.

Od tamtej pory John Deere cyklicznie, co jakiś czas wprowadza do oferty ciągniki rolnicze z innowacyjnymi rozwiązaniami.
Na przykład w 1992 roku John Deere wypuszcza na rynek nowe ciągniki - serii 6000, które zostały zaprojektowane niemal całkowicie od zera. Ich sprawdzona konstrukcja ramowa jest stosowana do dnia dzisiejszego w większości ciągników John Deere.

Ponad sto lat od momentu wyprodukowania pierwszego ciągnika rolniczego przez John Deere, aż do dzisiejszych czasów, wyposażone w najnowsze technologie traktory, pokazują jak olbrzymią drogę pokonało rolnictwo i jak ta branża jest jedną z najbardziej innowacyjnych dziedzin naszego życia.

Szyby do ciągników rolniczych John Deere, które oferuje Agroprofi.pl to najwyższej jakości zamienniki. Po upewnieniu się, jakiej szyby potrzebujesz, po prostu złóż zamówienie. Kupując w u nas, masz gwarancję, że zamówiona szyba znajdzie się jak najszybciej przy Twoim ciągniku.

Szyby do ciagników rolniczych John Deere

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl